Menu

Firmainformasjon


Hvis du har spørsmål angående våre produkter eller ønsker å melde deg på vårt nyhetsbrev, kan du benytte vårt kontaktskjema under. Vi lover å besvare deg så raskt som mulig. Våre øvrige kontakinformasjon er som følger:

Umbra Produkter AS
Telefon: (+47) 33 46 23 70
E-post: post@umbra.no

Besøks- og postadresse:
Hågasletta 9
3236 Sandefjord

Org.nr: [NO 941 527 272MVA]

Kontaktpersoner


  • Jørgen Fensgård
    Daglig leder
    Mob: 905 74 980
    E-post: jorgen@umbra.no
  • Kjersti Fensgård
    Økonomi
    Mob: 909 99 458
    E-post: kjersti@umbra.no
  • Mari Fensgård
    Økonomi
    Mob: 990 35 600
    E-post: mari@umbra.no
  • Jan Eskild Milett
    Produksjonssjef
    Mob: 415 42 501
    E-post: eskild@umbra.no
  • Bjørn Fensgård
    Prosjektleder aluminium
    Mob: 952 17 948
    E-post: bjorn@umbra.no
  • Ann Charlott Farmen
    Prosjektleder aluminium
    Mob: 909 54 508
    E-post: ann.charlott@umbra.no
  • Ivan Holm
    Prosjektleder aluminium
    Mob: 401 46 952
    E-post: ivan@umbra.no
  • Tiffe Marthinsen
    Prosjektleder solskjerming
    Mob: 909 65 581
    E-post: tiffe@umbra.no
  • Christian G. Andersen
    Prosjektleder solskjerming
    Mob: 459 04 634
    E-post: christian@umbra.no
  • Terje Nauf
    Kalkulatør
    Mob: 950 46 059
    E-post: terje@umbra.no
  • Terje Moe
    Lås og beslag
    Mob: 975 98 139
    E-post: terje.moe@umbra.no
  • Frank Kvalvåg
    Lager og logistikk
    Mob: 474 67 859
    E-post: frank@umbra.no

Send oss en melding


Besøk oss